Fotolajm
Burime të afërta me zhvillimin e tabletit të ri të LG-së, G Pad 8.3, i cili pritej të debutonte në treg para fundit të vi këtij muaji, me një çmim mjaft konkurrues.

Nëse do i shihnit në rrugë këto vajza, do thonit me bindje se vetëm motra nuk janë. Por jo vetëm kaq. Ato janë motra binjake nga Britania e Madhe. Lucy dhe Maria Aylmer, 18 vjeç, janë binjakë jo-identikë. Lucy ka lëkurë të bardhë dhe flokë të verdha të drejta, kurse Maria është me ngjyrë, flokët i ka kaçurrela dhe të zinj. Nëna e tyre Donna është gjysmë- xhamajkiane dhe babai, Vince, është i bardhë.

...
Barazim në derbi (Video)

Roma dhe Juventus kanë ndarë pikët në Olimpico.

...
Leze Qena feston 80 vjetorin me artistë e politikan (Foto)

Aktorja Leze Qena ka festuar të dielën 80 vjetorin e lindjes. Për këtë përvjetor janë mbledhur një grup i vogël artistësh dhe politikanësh Leze Qena i ka mbushur 80 vjet. Ditëlindjen e ka festuar mes artistëve dhe politikanëve.

Ajo mbeti zemërthyer pas ndarjes me kampionin e Formula 1, Lewis Hamilton. Por Nichole Scherzinger vendosi t’i tregojë atij se çfarë ka humbur, duke dalë topless në një set dotosh. 36- vjeçarja është thjesht mahnitëse.

...

Rusia dhe Ukraina, takim urgjent për gazin

Rusia dhe Ukraina janë duke mbajtur takim urgjente me qëllim që të zgjidhin çështjen e gazit që rrezikon furnizimin e tërë Evropës.

03 orë më parë
...

Në imitimin e Britney-s Christina Aguilera ka treguar se sa është e shkathët (Video)

Këngëtarja Christina Aguilera gjatë pjesëmarrjes së sajë në emisionin Jimmy Felon, është dashur të imitojë një këngëtarë, që zgjedhjen e bëri duke shtypur njërin nga butonat.

11 orë më parë

nen pernunim